| FauK3 a întrebat:

As avea o intrebare:
Am un playstation2 abia cumparat si vreau sa stiu daca de exemplu as downloada jocul sa zicem WWE Smackdown vs Raw 2010(varianta PS2) si l-as pune pe un DVD.Ar merge jocul pe playstation2? Daca nu ar merge cum l-as putea face sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Scorpions13 a răspuns:

Daca ai zis ca e nou inseamna ca merge numa cu jocuri originale care sunt foarte scumpe mai bine te duci la cineva sa til decodeze sau ceva de genu sa mearga cu jocuri piratate apoi poti sa faci orice joc ca mergewinking

2 răspunsuri:
| snakesnk a răspuns:

Nu trebuie neaparat decodat...cumva poti sa ai un DVD+R (+) sau DVD-R(-), CD-R(-) sau CD+R(-) nu mai stiu cum era doar ca era ceva cu + sau - la ele doar ca unele le gasesti mai greu...scz chiar nu mai imi aduc aminte

| FauK3 explică:

Aha deci nu merge...trebuie sa mai strang inca vreo 100 lei sa mi-l decodez ca sa pot juca jocuri super...ca mersi oricum de raspunswinking