| anonim_4396 a întrebat:

Salutare as dori sa intreb daca exista vreun program pentru dedicatii live.
De exemplu sunt dj la un radio pe internet si as dori sa fac in emisia mea dedicatii live la un anumit nr de telefon se emite prin sam!
Exista asa ceva sau este ceva prin program sa fac o setare...sau ceva de genu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici un script de dedicatii gratis: https://www.main.baxandrei.ro/dedicatii-v2/

Răspuns utilizator avertizat
| anonimuser205 a răspuns:

Nu m-ai inteles.am si eu radio online.Dar vreau un program cu care pot primi telefoane cum au cei de pe kiss fm sau radio zu.etc

| Florin_Neacsu_Paul_1981 a răspuns:

Cum pot lua dedicatii prin telefon in direct ce program trebuie mulumesc mult