| Megumin a întrebat:

Salutare;

As dori sa stiu un loc retras in Bucuresti; sau mai multe daca se poate laughing (o cladire parasita, un bloc parasit, si asa mai departe) si totodata fara paza si asa mai departe.

Dau funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Treachery a răspuns:

Amfiteatrul parasit din Tineretului

3 răspunsuri:
| Delcatty a răspuns:

- zona Vacaresti, terenul vilan unde se construiesc cladirile alea noi si de unde vezi in departare mall-ul Sun Plaza
- zonele de padurice din curtea Politehnicii. Daca te plimbi, o sa le gasesti usor
- zona Aviatiei unde-s ruinele
- zona Faur de la capatul lui 335

| hamate a răspuns:

Fostul cinematograf de la favorit
Insula de pe lacul morii
Fosta fabrica pionierul
Teatrul de vara

Sunt mai multe, dar nu-mi vin in minte acum

| Goete a răspuns:

Chiar daca e retras, parasit si fara paza, e privat si e infractiune sa intri.
Si mai ales sa intri pentru comiterea altei infractiuni.
Dar fiecare le stie pe ale lui