| bogdan619guy a întrebat:

Salutare. ati folosit vreodata o tabla ouija?
daca da lasati un comm cu intamplarile voastre(da stiu ca ma joc cu diavolul asa ca nu va obositi sa-mi spuneti vai ai grija cu alea bla bla bla)
de exemplu eu am folosit-o seara trecuta am intrebat spiritul ce nume si chesti are mi-a spus:
nume-alex
ani-27
moarte-incendiu

1 răspuns:
| Lion_Rock_1996 a răspuns:

Anumite chesti nu sunt adevarate(inclusiv acea tabla)...dar in anumite mituri nu ai voie sa intrebi un spirit cum il cheama din cauza ca vei pati la fel ca el sau mai rau.