| Cosminel1192 a întrebat:

Salutare. Cate parcuri de distractii gen Aqua Magic sunt in Romania?big grin Si in ce orase.
Funda, mersi.

7 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai doar in Mamaia, Constanta este :*.

| Burondo a răspuns:

Mai este in brasov. Paradisul acvatic

| Cosminel1192 explică:

Gata, am gasit si eu. Multumesc pentru raspunsuri.
Este in Constanta Aqua Magic, in Brasov Aqua Park, Paradisul Acvatic, Satu Mare si Bucuresti parca thinking

Am auzit ca cel din Brasov este cel mai mare, e adevarat?

| dienuk2001 a răspuns:

Sa nu te duci la Aqua Park! Am fost acolo si este groaznic! Nu este gen Aqua Magic.Aqua Magic este mult mai tare!

| IngerulFaraAripi a răspuns:

Water parca bucurestii Mai e la brasov parcul acvatic si in Bucuresti mai e parc de distractii terra parca

| xOneTwoThree a răspuns (pentru IngerulFaraAripi):

Ai dreptate Terra Park, se numeste happy.

| bacescuadrian97 a răspuns:

Paradisul Acvatic, Brasov este cel mai bun.