| Purge a întrebat:

Salutare caut produse similare cu microsoft office, pentru ca nu stiu de ce nu imi mai marge nici 2007 nici 2010, si am mare nevoie sa trag ceva la imprimanta, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Descarcă de aici OpenOffice. Este identic cu Microsoft Office, doar că este gratuit. http://www.openoffice.org/

2 răspunsuri:
| scarharo a răspuns:

Google docs, are de toate : documente (word), prezentari (powerpoint), tabele (excel). dar e onine si trebuie sa ai cont de google