| floryynnel a întrebat:

Salutare, ce parere aveti despre messenger?

4 răspunsuri:
| IuliaMihaella a răspuns:

Eu cred ca este un bun mod de a comunica cu prietenii care nu se afla langa noi. Daca nu ar fi messenger nu am mai stii prietenii din alte tari cu care ne-am imprietenit. Dar cu messenger-ul ii putem recunoaste de fiecare data cand vin pe la noi. Asta a fost parerea mea.
Pa - pa!

| a1doru a răspuns:

Proasta.rolling on the floor

| AngieT a răspuns:

Sa fim seriosi, e un mod de a comunica rapid si cu costuri reduse, desi nu e eficient in cazurile de urgenta. In rest eu il folosesc de habar n-am cate ori pe zi laughing si n-am sa ma las prea usor (desi dupa ce se va intoarce prietenul meu in tara ma tem ca ma voi lasa involuntarwhistling)

| helenaaaaa21 a răspuns:

E ok. dar in caz de urgente. nu prea poate fi de folos:d