| Winners10 a întrebat:

Salutare. Cei care sunteti de prin Ploiesti ma puteti ajuta si pe mine... imi puteti spune unde se afla SPC PRAHOVA, ghiseul PH10? Este locul unde se da examen auto. Nu sunt de acolo si nu prea stiu

3 răspunsuri:
| Kevinn2000 a răspuns:

Salut, eu știu un singur loc. Acolo este și una dintre secțiile de poliție.
Este în vest, un pic mai în față de unde este baliful, pe partea dreaptă. Este o clădire cu 3 etaje.

| Winners10 explică (pentru Kevinn2000):

Daca imi poti da o adresa ar fi mai bine... eu sunt din judetul Hunedoara

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Winners10):

Nu știu adresa...
Pot doar să-ți explic drumul de la Nord până în vest, acolo unde se dă sala pentru examenul auto, acolo cred că se face cam tot ce trebuie pentru permisul de conducere.
Sunt cam 25 de minute de mers normal, pe jos de la Nord până acolo.
Dacă știi unde este Nordul, o să-ți explic drumul până acolo.
Sau poți lua un taxi dacă ai bani...
Așa poate înveți drumul!