| TheAsker93 a întrebat:

Salutare, comunitate TPU! îmi puteți da, vă rog, niște idei cu privire la aplicații sau forumuri(sau orice alt mijloc) prin care pot da de persoane locale(din aceeași zonă)? Recunosc că de felul meu nu am mulți prieteni, iar ce-i pe care îi am sunt mai introverți de felul lor. Caut aplicații care să mă ajute să cunosc mai mulți oameni din zona respectivă.
PS: Fără aplicații de dating.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Instagram? Crezi ca toti oamenii folosesc aplicatii de dating, ca altcumva nu se numesc. Si cei care folosesc sunt ori oameni disperati, ori disperati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telegram

| Februar30 a răspuns:

Incearca pe grupurile de Facebook. Cauti dupa numele orasului tau.