| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunt cu mașina prin București, cum as putea face ceva bani in timpul liber? Pe Uber nu prea am cum sa lucrez pentru ca mașina e doar cu doua locuri. Mulțumesc frumos.

8 răspunsuri:
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Uite aici ce poti face, curierat, se plateste foate bine
https://glovoapp.com/......ro/glovers

| NothingHere a răspuns:

In cazul în care mașina dumneavoastră are numai doua locuri a-ți putea fi voluntar pentru transportul decedatilor în cadrul pompelor funebre.

| almaz a răspuns (pentru NothingHere):

In limba romana te rog, plus....cum adică "voluntar"? Cine ma plătește? Mulțumesc.

| Ineys a răspuns (pentru NothingHere):

Adica sa mergi cu mortu-n dreapta? Ca altfel nu vad cum... sau ii pui remorca?

| sadrian46 a răspuns (pentru almaz):

Familia decedatului îți va da ceva de pomană, de exemplu ceva costim rămas de la răposat, un colac, un covrig, ceva de genu.

| almaz a răspuns (pentru sadrian46):

Voi nu sunteți sănătoși la cap, ei bogu...

| sadrian46 a răspuns (pentru almaz):

Ba, tocmai că suntem. Ca să ne putem păstra sănătatea mintală, râdem ori de câte ori putem. Râsul descarcă nervii. dacă nu știai, ca și plânsul, de altfel.