| voodoo2k a întrebat:

Salutare, de curând m-am ales cu o fractura la picior și asta ma obliga sa îmi petrec timpul numai îmi pat. Puteți sa ma ajutați cu activități sau site-uri interesante pentru petrecerea timpului liber. Ps-ul, filmele și cărțile ajuta dar as vrea ceva mai mult. Mulțumesc

1 răspuns:
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Iti recomand sa te joci jocuri multiplayer altfel comunici cu alti oameni stand si in pat sau site-uri ca Facebook, messenger, Instagram unde pot sa comunici si vezi ce mai fac oamenii. Iar daca nu vrei niciuna dintre acestea alege sa te uiti pe Youtube.