| oOMεOo a întrebat:

Salutare din nou intrebarea asta este pentru cei care stiu creeze haine, par, si accesorii in IMVU explicati-mi si mie pas cu pas cum trebuie sa fac sa creez ceva si cum transform hainele de pe net in imvu, lasati aici sau daca nu intrati pe id-ul asta k1d022 mersi:]

2 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Trebuie sa fi un creator IMVU. Doar atunci poti face asta. Dar trebuie sa platesti nu stiu cati dolari.

| oOMεOo explică:

Deci nu conteaza pentru ca sunt creator imvu da trebuie crdite reale 500 nu e asta problema ci problema e cum folosesc programul sa transform hainele si alea pe imvu...