| Laurentiu1901 a întrebat:

Doresc sa stiu daca este vreo problema daca pe biletul de la neversea sau untold scrie alt nume decat al meu. E ciudat deoarece mi-am cumparat bilet cu cardul personal si scrie alt nume pe bilet.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la banca, fiindca in evidente apare identitate eronata!
Cuiva se retin banii ce platesti tu, dar si tie se pot retine din cont banii platiti de altcineva!

Mergi la banca ta si cere si extrasul de cont pe perioada platii biletelor si verifica daca apar operatiile de plata!
Daca da, spune-i celor de la banca sa identifice cum a ajuns alt nume pe biletul tau?

| Lucian4 a răspuns:

Da e o problema. daca la intrare iti cere buletinul, nu mai intrii, ca pe bilet scrie alt nume asa cum ai zis

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteels ca este o problema, nu poti intra!
Mergi sa dai biletul ianpoi, sa ti-l dea pe cel cu numele tau.