| UserName250000 a întrebat:

Salutare. Era ori o emisiune ori un canal TV care avea o palarie care se muta de la stanga la dreapta si de la dreapta la stanga odata la nu stiu cat timp. Imi puteti da emisiunea sau canalul TV? Ca nu mai stiu? Vreau sa ma uit asa de nostalgie.

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

La TVR, emisiunea "Hai să ne întâlnim sâmbătă seara".
În această seară a fost o emisiune pe TVR 3, o emisiune In memoriam Ileana Vulpescu și acolo am văzut selecțiuni din acea emisiune cu pălăria. Doar că acea emisiune a dispărut de peste 8 ani din grila de programe.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nașul cu Radu Moraru la Nasul tv, înainte emisiunea lui era pe B1 tv, se numea tot Nașul.