| Winners10 a întrebat:

Salutare. Imi poate spune si mie cineva care este din Timisoara sau cunoaste zona ceva lucruri interesante de facut in Timisoara sau pe langa Timisoara?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut. Pe perioada asta... nu prea mai sunt, pe langa plimbat. Nici pe centru nu prea mai este nimic, nici brad nu au mai pus. La mall... mai este lume, insa tot asa, in graba toata lumea si mancat afara.
Deci daca ai venit la vizitat, doar pe afara daca te plimbi, in rest... nu prea ai nimerit bine acum big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ah... muzeu. Ai fost la el?

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mall. In Lugoj daca mergi chiar nu e nimic de facut. Nu sunt deschise