| Eu_3237 a întrebat:

Salutare, imi spuneti niste metinuri pvp? funda pentru cele mai multe, dar inafara de hammer.

12 răspunsuri:
| Eu_3237 explică (pentru JoinTu):

Dar te da din prima GM?

| JoinTu a răspuns (pentru Eu_3237):

Nu chiar... poti folosi aproape toate comenzile de GM (transformare, etc...) dar in afara de ban, kick sau gag, in orice caz rata de experienta este 1000%
drop 1000%
iar daca vrei sa ai GM permanent si sa poti folosi gag, kick, ban trebuie sa platesti bani
itemuri la fierar 1000%
iar daca vrei sa ai

| Eu_3237 explică (pentru JoinTu):

Bine.

| Kamakura a răspuns:

God of war, dtl, etc...

| Eu_3237 explică (pentru Kamakura):

Dar astea is fara hamachi?

| Kamakura a răspuns (pentru Eu_3237):

Doar dtl e fara hamachi

| ceazar a răspuns:

Sall frare datine un sv misto care se face multe evoluti de exemplu metin2steel haideti frate