| Locked2011 a întrebat:

Salutare la toti as vrea sa va intreb ca daca stiti sa imi spuneti cateva site-uri pentru a descarca jocuri pe telefon mobil gratis adica ca sa nu platesc nici 1 euro dupa joc.Astept linkuri de la voi

4 răspunsuri:
| mango09 a răspuns:

Intra de pe telefonul mobil pe tegos.ru acolo vei vedea novie igri besplatna intra acolo si alegeti ce joaca doresti tu fara a da nici un ban mai tirziu
cred ca te-am ajutat
funda?

| Locked2011 explică:

Altele mai stiti ca nu ma pricep la astea 2 sad

| Locked2011 explică (pentru Locked2011):

Fisierul JAR depaseste dimensiunea maxima ce vrea sa insemene asta? pentru ca nu ma lasa sa descarc jocuri crying