| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume. Am și eu o întrebare.
Acum 2 săptămâni mi-am luat niște gantere acasă și va urma să-mi iau și niște bare pentru piept.
Și am și eu o întrebare. Aș putea să iau creatină?
Adică am fost la sală, dar nu m-am mai putut ține pentru că am terminat școala. Momentan stau la țară timp de 3/4 luni pentru că stau cu o prietenă dar asta este o altă porveste. Ar fi ceva rău dacă aș lua creatina sau e bine de luat? Aș dori să o comand de pe myprotein, de unde au mai luat câțiva prieteni dar am zis să întreb și eu.
Vă mulțumesc

8 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Eu zic sa nu, dar fa ce vrei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru 1231242):

De ce?

| 1231242 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ca o sa ramai ipotent.

| Cosmin86 a răspuns (pentru 1231242):

Serios? Creatina are treaba cu testosteronul? De cand?

p.s.: carnea contine creatina... deci TOTI care nu sunt vegetarieni, sunt impotenti, dupa logica ta laughing))

Daca nu stii NIMIC intr-un domeniu, de ce iti dai cu parerea?

| 1231242 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cum zici tu... oricum se vedr ca nu stii ca testoren sau creatina sunt acelasi lucru, nu-mi bat capul cu tine.

| AndreiWeisz a răspuns:

Da, sigur ca ai putea. Ia-o inainte de antrenament cu vreo 30 de minute.

| Taticu1337 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Mulțumesc. Și cam câte grame ar trebui să iau?

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Taticu1337):

Exista dozaje pe cutie, respecti instructiunile doar. Altele sunt sub forma de plicuri, doar trebuie amestecat.