| Casian259 a întrebat:

Salutare mi-am facut un post de radio si vreau ideii de emisiune!
Orice idee este bine venita!

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna ziua! Un post de radio, frumos, am fost si eu moderatoare. Oricum poti sa abordezi cam toate subiectele, daca ma intelegi. Acum depinde ce fel de ascultatori ai, varsta si etc. Idei: dragoste, religia( putini abordeaza acest subiect si poate inca nu realizezi, dar sunt multi care chiar au ceva de zis) Povesteste ce ti se intampla, ce iti place, ce detesti. Sport, ce meciuri vor avea loc, cu cine tin ascultatorii, horoscopul in ziua respectiva, daca vrei sa citesti multlaughing. Pot sa fie mai multi care sa vorbeasca si sa faca o emisiune frumoasa, mai multe idei. Am mai scris mesajul asta, dar se pare ca nu s-a publicat. Oricum daca se poate un link cu postul tau de radio, ar fi frumos. happy Bafta si o zi buna! happy

3 răspunsuri:
| maly777maly a răspuns:

Cum se cheama postul?

| yry14 a răspuns:

Iti trebuie stiri: din sport, vremea, horoscopul; o ora fixa pe zi in care sa vina o trupa sa povesteasca de cele petrecute, melodii noi si nemaiauzite de nimeni, etc.