| Dj Boalca a întrebat:

Salutare, mi-am luat jocul mafia 2 si la instalarea unui anume "steam" imi cere product code-ul...stiti cumva ce trebuie sa fac?

17 răspunsuri:
| Gnicu a răspuns:

Ca sa iti functioneze jocul in steam trebuie sa fie original... sa il cumperi daca iti cere product code-ul n-ai ce sa-i faci. trebuie sa-l iei de altundeva daca vrei sa afli mai multe uitate aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=108791

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema si la mine... ai gasit rezolvare pana acum? daca da da un semn pe videodragusanu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Producte cod se gaseste pe jocu original din magazin fukkk tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa copii un crack de 15 mb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca afli esti destept l-am cautat pe o tona de site-uri si tot nu l-am gasit mai asteapta vreo 2 ani pana cineva al va posta pe net faza asta ie ca la counter strike si acolo e un cod tot de genu numa ca jocu ai cam vechi si al gasesti pe toate site-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmdn-dgete-fjhr-jfktr-vvbb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube eu asa asi sugera deoarece si eu caut pentru ca am aceiasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cumparat jocul si nu stiu unde e codu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ce fac si eu de o ora caut codul in prostie si nu ajung nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii 1231 ewwe trew 11we

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, si eu am descarcat acelasi steam si imi cere product code-ul. mi-l puteti da va rog frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda si i fain jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat mafia 2 si am scris codul in fine...la instalat... dar nu imi merge se aprinde o iconita si se stinge ce trebuie sa fac? va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal scrii an locul cu spati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai product code mafia 2

| Vlasceanu_Andrei_1972_8pEP a răspuns:

Si la Mafia 2 cumparat va spune de steam si product code