| Alexutzzu_8051 a întrebat:

Salutare puteti sa imi ziceti si mie ce stiti despre pisici... cum sa le spal tot vreau.
ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| eusicumine_4355 a răspuns:

Nu le baga apa in urechi ca dau ortu' popii, in rest ai grija sa nu se strecoare sub masca la chiuveta si sa-si faca nevoile, o sa fie o stupoare sa le cureti, sa ai grija sa nu calci pe ea si apoi cand implineste un an sa o arunci pe geam.Trebuie sa o lasi sa zboare...

1 răspuns:
| Alexutzzu_8051 explică:

Multumesc foarte mult. Dar cum adica sa o las sa zboare? A da si un comportament ciudat la ea se urca acolo unde este geamu si se culca mereu acolo ma musca rau si abia are 2 luni nu prea imi place e cam nebun si ma musca foarte tare.