| Whitesnake99 a întrebat:

Salutare! Stie cineva un pont bun pentru un Meniul zilei decent si relativ ieftin (pana in 30 de lei) in zona Dristor/Baba Novac Bucuresti? Dau funda daca incerc si imi place. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Cunosti site-ul www.eucemananc.ro?

Stiai ca preturile difera daca nu comanzi de pe site-urile de distribuire ci direct de la restaurant?
Te poti uita la optiunile pe care le au pe site dar sa ii telefonezi pe cei de la restaurant direct.

Poti gasi multe exemple pe grupurile de Bucuresteni pe Facebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu de la Kaufland care costă maxim 8 lei sau 9 lei și ai ori 4 mici cu pâine și muștar ori un cârnat gros la grătar cu pâine și muștar ori 4 cârnați cabanos subțiri cu pâine și muștar.
Mai ieftin de atât nu găsești și să te saturi. Meniul de la Mega cel mai ieftin e pui la rotisor la 15 lei dar după ce mănânci unul ți se apleacă și ți se face scârbă de pui minim o săptămână.
Așa mâncăm noi în familie ca să nu mai stea nevasta în bucătărie 2 ore să gătească.