| floryynnel a întrebat:

Salutare, stiti site-uri gen vplay? Dar as vrea cu subtitrare in engleza. Cum era la vplay, iti alegeai subtitrarea(daca era). De la un timp nu imi mai merge vplay, si site-uri cu filme/seriale aveau subtitrare doar in romana.

3 răspunsuri:
| Rŏllшау a răspuns:

Eu inainte urmaream serialele pe Vplay, dar m-am enervat ca nu mai merge sa urmaressc un serial si nu ma mai uit, credeam ca s-a remediat prolema...Alt siteuri nu cred ca sunt sa iti alegi subtitrare, asa cred straight face.Da de ce tocmai in engleza?

| Rŏllшау a răspuns:

Eu înainte urmăream serialele pe Vplay, dar m-am enervat ca nu mai merge sa urmăresc un serial și nu ma mai uit, credeam ca s-a remediat prolema...Alt siteuri nu cred ca sunt sa iți alegi subtitrare, asa cred straight face.Da de ce tocmai în engleza?

| Rŏllшау a răspuns:

Eu înainte urmăream serialele pe Vplay, dar m-am enervat ca nu mai mergea sa urmăresc un serial și nu ma mai uit, credeam ca s-a remediat prolema...Alte site-uri nu cred ca sunt sa iți alegi subtitrare, asa cred straight face.Da de ce tocmai în engleza?