| YoSiAtat a întrebat:

Salutare tineri si adolescenti!
Am o idee geniala, vreau sa facem o revista pentru tineri si adolescenti si am nevoie de cat mai multe persoane, care sa scrie diverse articole, altele care sa stie sa foloseasca diverse programe (ex. GIMP sau Photoshop, si eu stiu), ma voi ocupa eu de crearea web site-ului ( cu ajutorul vostru daca va pricepeti, daca nu voi face eu) si de crearea revistei in format. pdf, apoi de posibilitatea rasfoirii revistei online ( nu va fi blog sau ceva de genu cum sunt la alte reviste).
E o idee originala si cu siguranta va fi primita de foarte multi tineri si adolescenti. Si inca un lucru, revista va fi dedicata atat fetelor cat si baietilor ( nu cum sunt altele numai pentru fete). Va cuprinde si diferite teste atat pentru fete cat si pentru baieti. Este ceva pe scurt, daca isi da cineva interesul poate sa raspunda si mai vorbim.

33 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Mda.eu nu ma pricep la chestii din astea, dar e o idee geniala si deja am cateva idei in minte pentru revista... Daca vrei sa mai vb add la gumitzza.roz95 (e id meu)happy

| andreeafrumoasa a răspuns:

Am 17ani, ce rost are sa ma bag la o revista? AM o sora care imi intra pe cont de 8ani si mai bine lucrezi cu o capra,decat cu ea! A,si FataCupiscoturile, sor`-mea ti-a zis la problema de mate ca e 14, era 0, dar proasta de soru-mea!

| YoSiAtat explică (pentru andreeafrumoasa):

In primul rand, poti scrie articole privind adolescenta si nu numai, tinand cont ca tu aproape ai trecut prin ea si ai experienta. In al doi-lea rand, eu nu am postat niciodata pe TPU vreo problema la mate, deci nu mie mi-a dat raspuns la problema la mate. big grin
As fi bucuros daca te-ai alatura si tu revistei, care se va numii 4Teens.
winking

| andreeafrumoasa a răspuns (pentru YoSiAtat):

Bine,dar da-mi un exemplu cum sa fie ca nu prea inteleg, si inca ceva stiu sa lucrez in gimp(decoratiuni)dar celelalte lucruri trebuie sa le adaug pe pizap, dar stiu cum sa fac sa dispara emblema foarte frumos! Da-mi un exemplu de blog cu revista ca sa inteleg mai bine! Am cam uitat lucruri din adolescenta! dar mai stiu cate ceva!

| corolav a răspuns:

Eu vă pot ajuta să corectaţi textele şi cu o serie de probleme distractive

| YoSiAtat explică (pentru corolav):

Ok. poti da add la id-ul meu : yokatalin95

| corolav a răspuns (pentru YoSiAtat):

Scrie-mi la corolav@yahoo.com

| sddsdsdewre a răspuns:

Eu ma bag stiu sa fac diverse pentru articole.

| YoSiAtat explică (pentru sddsdsdewre):

Te astept cu mare placere. yokatalin95 id-ul meu

| sddsdsdewre a răspuns (pentru YoSiAtat):

Ok la revista merg si povestile de groaza?

| YoSiAtat explică (pentru sddsdsdewre):

Da. o idee buna.

| Bobbless a răspuns (pentru sddsdsdewre):

Da ar fi tare :X

| sddsdsdewre a răspuns (pentru Bobbless):

Ok o sa ma pun cu burta pe groaza.

| Bobbless a răspuns:

As vrea si euu happy adica putem scrie diferite articole ( fete ) cum putem scapa de acnee, sau despre make-up, haine, accesorii, ( baieti ) diferite stiri despre fotbal, sau sporturi, diverse jocuri, chestii de baieti, putem scrie bancuri. si sa poata sa posteze ca un banc si vizitatorii si cel mai bun poate fi pus pe profil ca si bancul lunii.Si chiar sa organizam concursuri despre (la fete ): concursuri de frumusete (trimite o poza si cea cu cele mai multe voturi va castiga n like-uri pe facebook, n comentarii. etc. sau concursuri de inteligenta Putem face si un fel de personaj secret careia persoanele ii vor cere sfaturi iar aceasta va fi dispusa sa le ofere. si mai multe laughing

| YoSiAtat explică (pentru Bobbless):

Idei minunate.
Si concursurile de frumusete vor fi rasplatite cu publicarea pozei in revista, iar alte concursuri cu diferite premii si produse cosmetice ( maicamea e reprezentanta la diverse astea cu cataloage si imi permitwinking )
Deci idei grozave. Dai si uh add la id-ul meu: yokatalin95

| sddsdsdewre a răspuns (pentru YoSiAtat):

Sau putem face diferite teste unde punem o poza la raspunsuri. Putem sa scriemi barfe din showbiss si sa punem poze cu ei facand chestii pe care nu ar trebui sa le faca.Cine e de acord sa imi raspunda cu da.Bine good bye.

| Bobbless a răspuns (pentru sddsdsdewre):

Daa!

| YoSiAtat explică (pentru sddsdsdewre):

Este o idee buna, dar astea s-ar putea sa incalce anumite drepturi.

| sddsdsdewre a răspuns (pentru YoSiAtat):

Bine ai dreptate in loc de barfe putem face o rubrica unde postam diferite materiale unde facem lucruri creative de exemplu:un fluture din hartie sau costume de halloween cine e de acord?

| YoSiAtat explică (pentru sddsdsdewre):

Da sunt idei bune, si vad ca exista persoane care isi dau interesul asa ca putem face mai multe numere la revista, publicate din 2 in 2 saptamani sau 1 pe luna sau mai stiu eu cumwinking

| sddsdsdewre a răspuns (pentru YoSiAtat):

Deci u spui ca ideile noastre sunt bune si ale mele sunt bune?

| YoSiAtat explică (pentru sddsdsdewre):

Da, da, da happy Sunt bune si ale tale, si ale celorlaltiwinking

| sddsdsdewre a răspuns (pentru YoSiAtat):

Multumim cond intram pe mess facem conferinta ca sa lamurim toata treaba ok?

| YoSiAtat explică (pentru sddsdsdewre):

Ok. dar sa imi dea toti addwinking

| harri2000 a răspuns (pentru sddsdsdewre):

Da e o idee buna

| harri2000 a răspuns:

Eu! Stiu sa lucrez in photoshop si pot aduce cativa prieteni! Ai ID de messenger, mai vorbim!

| YoSiAtat explică (pentru harri2000):

Yokatalin95 id-ul meu.

| harri2000 a răspuns:

Vreau eu la sport! si DESIGNER cu poze in photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar este o idee geniala. imi place mult, din pacate nu stiu sa lucrez in gimp sau photoshop, mi-ar fi placut sa pot ajuta cu ceva, imi pare rau ...bafta si sper sa reusiti happy

| harri2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat sa stii sa lucrezi!

| YoSiAtat explică:

Puteti da cu totii un likewinking ( sa recomandati pe facebook ) big grin

| cartofiorulroz a răspuns:

Ma bag

| eminem19 a răspuns:

Ma bag si eu tongue