| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Tocmai mi-am făcut o cafea destul de tare. Am pus undeva la 80g de cafea. laughing
Credeți că e ok? În general beau doar ness-uri, și alea au doar 2g.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-am făcut o cafea destul de tare. Am pus undeva la 80g"

wow, aia e ciorbă in toată regula. Dacă o bei pe parcursul unei săptămâni, n-are nimic

| anonimg a răspuns:

Dacă inima ta ar fi avut picioare, ar fi fugit cât ar fi putut ea de tare.

| Elelei a răspuns:

Caaaat?! 80 grame? Nu 8? Daca ai pus 80 de grame, arunc-o, altfel ajungi la urgente. E drept, depinde si in cata apa. Dar nu cred ca ai pus oala de ciorba.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

E prea dintr-o data, fa-ti treptat in fiecare zi cate o cafea in care pui din ce in ce mai multe grame, si vezi tu dupa