| eXcisioN a întrebat:

Am o problema, de multe ori, cateodata cand dau un videoclip de pe youtube mai in fata mi se opreste internetul si trebuie sa dau restart la PC. Bine, nu pica de tot, nu mai merge sa folosesc browserul sa intru pe site-uri, merg jocurile in schimb, cum ar fi CS-ul, merge si Skype-ul. Este chiar ciudat. Astept sa vad cine ma poate ajuta, multumesc. happy

1 răspuns:
| M3K4N0ID a răspuns:

Pai tiai umplut C: cu prosti mai sterge din ele si sa vezi cum o sa mearga de rapid.