| Alex229x a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru pasionații de arcuri și de vânătoare. Este bun acest arc pentru vânătoare de "căprițe" https://arbaleta.ro/product/set-arc-compound-sanlida-emp eror-x8-black/

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Este bun acest arc pentru vânătoare de "căprițe"" - o fi dar e ilegal, se lasă cu pușcărie!

| Alex229x explică (pentru sierra1):

Eu îl folosesc pentru alte tari, nu România, căci știu ca este ilegal.

| sierra1 a răspuns (pentru Alex229x):

Foarte bine faci! este un arc excelent pentru vanatoare sau competitii