| oOMεOo a întrebat:

Salutare TPU as avea si eu o problema legata de counter strike daca stie careva cum salvez un cfg pentru ca de fiecare data cand ies din counter strike mi se reseteaza si dau exe cfg in consola dar nu merge... a si daca stie cineva cum sa activez userconfig? ceva idei?

Răspuns Câştigător
| PRoToNiC_5694 a răspuns:

Pai...1.setarile alea se pun in userconfig.cfg
2.normal ca ti se reseteaza daca nu sunt in userconfig
3. scrii setarile in notepad si salvezi fisierul in directorul CS cu extensia. cfg!
Daca ai apreciat raspunsul meu ajuta-ma si pe mine cu un click: http://cerculet.com/u.php?user=fan*RoYaL! Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs