| Angeleyzz a întrebat:

As dori sa stiu ce v-ati dori de la anul 2012.

Si daca va veni sfarsitul lumii!

5 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Nu va veni sfârșitul lumii... sunt doar abureli.
Pentru mine anul 2012 este anul cel mai important... vreau să intru la un liceu bun...

| ANAHsneaman a răspuns:

Cum au zis si ceilalti sfarsitul lumii nu se stie cand va veni. nu as mai dori nimic pentru ca am tot ce-mi trebuie poate sanatate.papa big grin

| ioana1600 a răspuns:

Pff. sfarsitul lumii nu stie nimeni daca va veni sau nu, eu nu prea cred ca va veni! Cred ca decat Dumnezeu stie cand se va intampla! Cat despre dorinte. vreau decat un an mai bun decat 2011, nu mai vreau certuri. vreau sa imi vad cat mai repede iubitul! Pt ca avem o relatie la distanta, sper sa ne fie mai bine anul asta!

| NomGol a răspuns:

Mi-as dori sa zborbig grin tu?

| Alex1886 a răspuns:

Chestia cu sfarsitul lumii e o porcarie spusa de niste dementi. Urmareste National geographic si asculta specialistii nu toti nebunii. Sper ca te-am ajutat.aa si ce mi-as dori? sa nu mai intalnesc atatia oameni cu mintea ingustta