| Curioasa12349 a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti si mie la niste intrebari legate de Youtube!
1. Daca ai un canal de Youtube, pe care postezi clipuri in romana, dar tu locuiesti in alta tara, si faci 100k si la 100k primesti acel buton de argint, cum il primesti?
2. Sa zicem ca faci un clip de calitate sau o piesa, si ajunge in trending, si apare in trendingul tau (trendingul respectiv pe tara) alti oameni care te urmaresc din Romania nu vor vedea acel clip ca e in trending, deoarece tu nu locuiesti in Romania?
Astea au fost intrebarile. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ana1687 a răspuns:

Butonul o sa il primesti la tine acasa, nu conteaza ca stai in alta tara, si da, o sa apari si in trendingul din Romania. Aici depinde daca se uita mai multi romani dar daca tu faci videoclipuri in romana e clar ca majoritatea care se vor uita vor fi romani deci da, o sa apari in trending si la noi

1 răspuns:
| Saskesai a răspuns:

1.- butonul iti este trimit la adesa pe care o trimiti sau la sediul din tara din care faci parte
2.-depinde, daca este acel videoclip este urmarit de multe persoane care isi au originiea din Romania *adica la tara au pus Romania*, apare in trending-ul din Romania laughing