| ℓσяєภยş a întrebat:

Ce pagini de facebook care au povesti pentru adolescenti stiti? Sa aiba povesti medii-lungi : peste 20 de parti.As prefera si povesti cu vampiri sau cu ceva supranatural... orice poveste de pe pagini de facebook(in lb. romana, bine-nteles) care merita citite. Dau funda la cele mai multe pagini care au povesti peste 20 parti.

Răspuns Câştigător
| ayame_9706 a răspuns:

Nu stiu pagini de facebook, dar iti recomand www.wattpad.com. aici gasesti foarte multe povesti interesante din foarte multe categorii si in foarte multe limbi, inclusiv romana si engleza. exista si ca aplicatie pentru telefon daca vrei :)

1 răspuns:
| LivingLouder a răspuns:

E o pagina care se cheama "Povesti pentru adolescenti", dar cred ca posteaza povestile pe wattpad.