| Andreseba a întrebat:

Daca merg cu cortul şi tin inchisa intrarea e vreo posibilitate sa intre insecte, ați mai pățit să il tineti inchis si cu toate ca e inchis sa intre insecte, multumesc ☺

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu întra insecte dacă e totul închis și nu au pe unde sa se strecoare înăuntru.

| Andreseba explică (pentru Sofer):

Mulțumesc frumos

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si pe unde sa intre insectele daca este inchis? Vad ca te-ai luat aiurea de johnnny care ti-a raspuns corect. Daca intra inseamna ca ti-ai luat un jaf de cort sau nu ai stiut sa-l montezi bine.

| Andreseba explică (pentru darrio2007):

Eu am pus doar o întrebare, ia şi analizează mai bine şi după trezeşte-te să comentezi, nu s-a luat nimeni de nimeni şi dacă vrei să fi avocat pentru alții du-te la tribunal, în barou poate... nu aici, eu am pus o simplă întrebare şi am răspuns pertinent la feedback-ul lui Johnny?

| johnnny123 a răspuns:

Cu siguranta nici o insecta nu va perfora materialul cortului si nici nu-ti va deschide fermoarul. Dar de unde vrei sa stim noi cat de bune sunt fermoarul si cusaturile cortului tau, si daca exista vreun spatiu suficient de mare pe unde sa intre insectele?

| Andreseba explică (pentru johnnny123):

Am specificat destul de clar în întrebare " ați mai pätit sa il tineti inchis si cu toate astea sa intre insecte "... Multumesc de raspuns

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Atata timp cat este inchis, nu, nu intra nimic dar este posibil ca atunci cand il deschizi sa intre vreo insecta.