| GeorgeRzv a întrebat:

Stau și eu 3 săptămâni prin Sibiu și în mare parte la mine acasă merg și la karaoke de două ori pe săptămână. Ce locuri îmi puteți recomanda și mie din Sibiu unde se ține karaoke?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut,nu stiu cum esti la karaoke dar daca esti bun si vrei sa treci la un alt nivel te astept pe acest cont cu ceva inregistrat chiar si amator si cine stie pe viitor poate te apuci de cantat.si mie mi-a fost intinsa o mana de persoane fara a-mi cere nimic in schimb, chiar daca si la mine ca si la tine e pur hobby, nu stiu cum ar fi fost viata mea fara muzica si cantatwinking cheers bro

| laSoledad a răspuns:

Mergi in Imperium Pub, Music Pub, Music Hub, Oldies Pub, The Train Journal Cafe. Dar nu in fiecare seara se tine karaoke, ci numai in anumite seri pe saptamana, cauta pe Facebook-ul lor sau pe google.