| anonim_4396 a întrebat:

stiti unde pot gasi o cabana parasita? in Ilfov! in padure big grin dau funda! happy

9 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Aa daaaaaaa deci fii atent... e copacu ala care am facut eu atunci treaba mare dupa el nu stiu daca iti mai aduci aminte asa bun de la copacu ala mai mergi tot inainte inca stai asa deci 1, 2, 3, 4... da deci mergi inca 36 de copaci drept inainte si dupa se face un copac care masoara exact 6.43m eeeeee bun de la copacul ala faci stanga si mai ai de mers inca 201 pasi care sa fie facuti la 40 cm fiecare acolo o sa dai de o fantana unde s-a inecat bunica cand era beata atunci de s-a aruncat in picioare si a cazut in cap ee bun de acolo te intorci inapoi pe acelasi drum care ai venit si vezi ca dai de un urs cu care m-am batut eu o data da de fapt poti sa il intrebi pa el ii spui ca te-am trimis eu ca acum ne cunoastem e amicu meu ne mai sunam cate o data sa vorbim si noi de gagici ca baietii stii cum e in fine tu vezi ca o sa te ajute ursu ala sa ajungi la cabana si daca tot te duci pana acolo in cabana vezi ca e acolo exact cand intrii dupa usa e un strigoi care ma cunoaste ii spui ca am intrebat de el. mersi mult. bafta

| Ruxiii a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Inainte fiind in ce directie? niste puncte cardinale, ceva? si daca pana ajunge la urs il mananca o caprioara?

Kaleido, cauta cu gps-ul "cabana parasita ilfov".

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mi-e frica sa te intreb ce vrei sa faci acolo...

| Rakanishuu a răspuns:

Ce dubios esti... straight face raised eyebrows

| KateMiddleton a răspuns:

Crezi ca cineva si-ar lasa proprietatea in voia soartei in zilele noastre? Naiv mai esti!

| DrTerrible a răspuns:

Intreaba-l pe Chuck Norris. Sigur te va ajuta!devil

| david96 a răspuns:

Esti ceva criminal sau ce?

| TudorLauraMaria95 a răspuns:

Ha ha! este vorba de o petrecere! pe care vreau sa o dau laughing)