| florin8284 a întrebat:

Salutare tuturor am si eu o problema cine ma poate ajuta? apare pe ecran windows7 build7601, cum pot sa fac sa dispara asta? mersi! funda dacva rezolv.

Răspuns Câştigător
| david23tm a răspuns:

Nu, imi pare rau, ai incercat link-ul ce ti l-am dat?

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Daca ai schimbat wallpaperu-ul si inca apare chestia asta inseamna ca asa e facut/setat windowsul respectiv, sa afiseze mereu in coltul dreapta jos(banuiesc) versiunea.

| Dany008 a răspuns:

Ai avut licenta de windows numa o anumita perioada si deja a expirat schimbal sau dai un update nu te pricepi zi la cineva sa te ajute sau cauta pe net
eu am avut un windows 7 si 30 de zile era numa valabil dupa 30 de zile aparea acea chestie de care zici tu am facut rost de unul fara licenta numa din cand in cand se updateaza si nu am probleme cu el ...bafta

| florin8284 explică:

Ieri mi a disparut si azi a aparut iar de ce? ai vre o idee?

| david23tm a răspuns (pentru florin8284):

Nu, imi pare rau, ai incercat link-ul ce ti l-am dat?