| Biologie a întrebat:

Salutare tuturor!
Care este anotimpul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| olivikkka a răspuns:

Anotimpul meu preferat e vara deoarece suntem in vacanta

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Toate, mai putin toamna.

| Siracuzia a răspuns:

Bună! Primăvara.Cel mai proaspăt, cel mai parfumat, cel mai tânăr şi pur.

| AntonyoBoss a răspuns:

Primavara

| W3R4 a răspuns:

Iarnaaa! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Anotimpul meu preferat este iarna, dar orice anotimp este folositor si placut in felul sau happy.

| CristiSeeker a răspuns:

Vara este anotimpul meu preferat deoarece imi plac temperaturile inalte (30-35 grade Celsius) si ma binedispune atmosfera anotimpului.

| Differentx13 a răspuns:

Bună!
Primăvara, mai mult ca sigur. happy

| allynNa20 a răspuns:

Primavara, pentru ca atunci m-am nascuthappy si nu este nici prea cald, nici prea frig.

| SpartaGirl a răspuns:

Buna! Anotimpul meu preferat este Iarna (luna in care m-am nascut), apoi vine Vara, toamna si primavara! =D Al tau care e?

| emiliaolteanu a răspuns:

Mie imi plac vara si primavara pentru ca sunt cele mai vesele anotimpuri.Toamna imi place doar putin pentru ca m-am nascut in luna aceea.Nu ca iarna nu imi place, dar numai ca este anotimp rece, de stat in casa, dar eu sunt foarte activa si nu imi place frigul.

| Biologie explică:

Anotimpul meu preferat este vara!