| GaleaMarius a întrebat:

Unde se poate sta în Timișoara la înăltime, un loc public / cafenea ori pur şi simplu de unde poţi vedea oraşul cat mai sus

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din aer: avion, balon, parasuta, eventual cu o drona.

| Bogdiy14 a răspuns (pentru Bula):

Ceva imi spune ca nu poate sa bea o cafea si sa admire peisajul stand pe o drona

| Bula a răspuns (pentru Bogdiy14):

Nici n-a vrut sa bea cafea, doar sa admire peisajul... happy

| Ivy86 a răspuns:

Incearca Restaurant Sky Timișoara. Ai o priveliște frumoasa asupra orașului. Este în clădirea Business Center din piața 700.

| LoredanaS19 a răspuns:

Poti cauta un bloc înalt unde te poti duce, nu cred ca iti interzice nimeni, încearcă la Operă sau prin zona happy

| Bogdiy14 a răspuns:

Ar fi mai simplu sa joci balena albastra decat sa urci la inaltime.
In Timisoara nu cred ca o sa gasesti nimic, poate daca te urci pe blocurile lui Ceausescu ca alea sunt cele mai inalte cladiri din Timisoara da alta varianta nu stiu.