| anonim_4396 a întrebat:

Salutări, cunoaște cineva cam ce salarii sunt la Hard Rock Cafe din București? Ospătar, Barman, Bucătar, Sales Assistant, Kitchen Manager, Manager si General Manager? Dacă a lucrat cineva recent acolo și-mi poate da aceste informații.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Salariile sunt secrete, deci imposibil sa aflam, sau sa stim aceste salarii.
Chiar daca cineva a lucrat acolo, poate stii salariul lui, dar nu pe al colegilor sau managerilor.
Salariile sunt facute de contabil si depuse la camera de munca. Perosnale care cunosc salariile sunt" contabilul, directorul de companie care le negociaza si le aproba spre plata si cei de la Camera de munca, care primesc statele de plata.