| νєησм a întrebat:

Salutari, in CS stiti ca pe servere cand ucizi 3 oameni zice Triple Kill cand dai HeadShot zice HeadShot etc.Killing Spree si multe altele eu vreau sa am aceste sunete si la boti va rog sa ma ajutati cum sa le pun?sad dau fundita la un raspuns bun si care va functiona.

1 răspuns:
| CataBebe a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu un fondator de server. tongue dar nu cred ca vei reusi sa iti bagi alea. acesle sunete sunt din cs happy bafta