| jfdeoeogpde a întrebat:

Saluty TPU! ce e mai fain? :Saturn?; Costinesti?; Neptun?; sau Mangalia?(funda pentru cel mai bun argument )winking

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

" Cu bani putin sa multi cu toti o ardem in Costinesti..." e statiune de hit, si lui nenea Connect-r ii place. Cum sa nu te duci acolo? [ desi in Saturn e parcul ala de distractii super smecher si in Neptun restaurantul ala extra " Spring Time " ]

4 răspunsuri:
| tesss a răspuns:

Mangalia ptc acolo am fost mereu

| jfdeoeogpde explică:

Multumesc mult, dar am un frate mai mic si em mers le eforie nord unde are plaja si pentru copii happy

| limpbizkit a răspuns:

Costinestilove struck

| Ririi a răspuns:

Costinesti love struck