| lampard64 a întrebat:

Sambata e un meci local de handbal, si prfa ne. a ales pe mine si inca vreo 10 sa facem galerie, si eu sunt sefu` laughing... si vreau nistea scandari... sa mearga pe teren aicii, dar sa nu fie cu injuraturi. cea mai haioasa are fundoibig grin

1 răspuns:
| Christa a răspuns:

Avem echipa, avem valoare, echipa noastra-i cea mai tare! laughing
Daca luati gol : Nu-i nimic, nu-i nimic, hai sa mai jucam un pic.
Nu stiu cum se numeste echipa, sau de unde esti tu. dar : Strigi numele echipei, sau a orasului si pe urma : joaca bine, galeria e cu tine, si la bine si la greu, noi strigam numele tau : si iar numele. laughing Sper sa fi inteles ceva big grin. :*