| TwixulDrept a întrebat:

Sambata plec in excurie la munte la hotel cu piscina ce sa-mi iau la mine?
Raspunsuri concrete pls dau fundita

Răspuns Câştigător
| Fury a răspuns:

Deci haine, pijamale, jenjerie, prosoape, spaun, pasta si periuta de dinti, machiaj daca folosesti, pieptene, jocuri, tel, incarcator de tel, costum de baie, prosop mare pentru sters si stat pe sezlong daca au d-astea la piscina, sampon.
ceva de genu
Bafta. Distractie placuta

10 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Buna! In primul rand ia`ti un aparat fotolove struck sa faci multe poze pe acolo sa ne arati si noua unde te`ai distrat fara noihee hee pune`ti si un costum de baie, cativa perechi de blugi, bluze cu maneca lunga, un trening daca va fi frig, si cateva tricouri, o geaca nici prea groasa nici prea subitre, eventual si o pelerina de ploaie.Atata in materie de haine.Sa nu uiti periutza de dintzi, pasta, pieptan, incarcatorul de telefon.Cam atata imi vine in minte deocamdata.Restu vezi tu de ce mai ai nevoie.Have fun.

| Spintecatorul a răspuns:

BANI, Un costum de baie, Haine, Carti de joc, Telfonu si cam atat.

| Suzy a răspuns:

Bani, haine, telefon, costum de baiehee hee, si ce crezi ca iti mai este de folostongue

| LNK a răspuns:

Salut!
In mare parte raspunsurile lui Fury si droppa te ajuta mult. Parintii tai nu te ajuta? Adica ei ar trebui sa stie foarte bine, ca doar ai mai plecat in excursii nu?
Noi nu iti putem face o lista completa, dar gandeste-te la obiectele absolut necesare, cum ar fi cel putin doua seturi de haina groase, bluze, blugi, bani, telefon etc si obiecte pentru distractie. Gandeste-te ce poti face acolo, poti stabili inainte si cu prietenele ca sa va luati fiecare de exemplu carti de joc, minge pentru piscina s. a. m. d
Distractie placuta! happy

| OanaG a răspuns:

Un costum de baie love struck

si restul... ce-ti mai trebuie

| TwixulDrept explică:

Multumesc :*

Răspuns utilizator avertizat
| drpopa a răspuns:

Cred ca stii si tu raspunsul - haine groase pentru afara( cel putin 2 seturi), colanti, bluzite, cizme pentru mers la clubul hotelului, dress de baie, medicamente (e bine sa le ai la tine nu cutii intregi doar cateva tabl din fiecare in caz ca se intimpla ceva ) nurofen, coldrex, no spa, furazolidon( pentru diaree), unguent cu heparina 50000 ui( pentru hematoame daca cazi) spray plasture (in cazul in care te tai); ac si ata; perie de dinti, pasta; nu iti trebuie prosoape sapun sampon astea se gasesc in fiecare baie din camera, cred ca restul le stii si tu -trusa machiaj, incarcator telefon etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schiurile claparii si neapaaarat portofelul gonflabil si costumul de baie

| lovenrt a răspuns:

Costum de baie

ulei de corp sua de masline ca sa iti luceasca piele (arati mai bie)
prosop
echipament de schi
un laptop daca ai
cateva haine
si un aparta photo pentru poze
ce e aia o excursie fara poze
haine groase pentru afara
si ti-ar sta bine inbracat in
colanti cu cizme si o camasa lunga si o curea care
sa te stranga la mijloc
cred ca te-am ajutat :X