| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Sar'na!

Sa va spun povestea...

Eram pe strada cu prietenii si a venit un baiat.ne-am certat cu el iar my bff i-a zis ca sora lui e proasta... apoi noi i-am zis toti fgm si fmm(intelegeti voi)
sh dupa aia acel baiat [alex] s-a dus la tatal prietenei mele[bff] si i-a zis tot. tatal ei a certato si cristiana [asa o cheama] s-a dus acasa plangand. dupa aia taiksu a prinso la PC sh a batut-osi mai rau [ sora cristianei [andreea] a iesit la poarta plangand.cu rimelul pe fata. m-am speriat cand am vazut-o]. si am intrebat-o "ce s-a intamplat?"ea a zis ca nu conteaza si a plecat.

referitor la cristiana.as vrea sa fac ceva sa o inveselesc sau sa fuga putin de acasa la mine sa se linisteasca.

ceva idei?
funda

Răspuns Câştigător
| pitcrv a răspuns:

Daca e minora nun prea e bine sa fuga de acasa,mai bine ai vb cu parinti sa petreaca o zi cu tb sa iesiti impreuna la un suc sa va implimbati, sa ascultati muzica, sa vedeti o comedie

4 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Habar n-am.suno sau fa tu ceva.intalnitiva la scoala vezi tu...

funda?

| Ralluxd a răspuns:

Buna. Nu e o idee buna sa 'fuga de acasa'. Mai bine ai putea sa ii ceri voie parintilor ei sa vina la tine, sa va distrati impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tampenie! mai bine suni la protectia copilului laughing... si ca sa vezi si tu ce se intampla daca injuri sau vorbesti urat...

| Left4Death a răspuns:

As pune mana pe o drujba rolling on the floor)si as taia lemnehappy