| Anonim951 a întrebat:

Schimb cont pe metin2uk de nivel 32 pe un cont de peste nivel 25 pe metin2ro
Am iteme destul de bune pe cont :
-Coasa de razboi +7
-Platosa de leu +4 cu 1500 pv
- coif de nivel 21 +6
- scut nivel 1 +7
-8kk yang

Daca cineva miar putea oferi un cont de peste nivel 25 pe metin2ro ar fi extraordinar :X (daca cineva se lasa de metin2ro sa nu eziteze sa imi lase mie contul )
multumesc mult pentru faptul ca macar ati citit acest mesaj
Florinel
P. S. Ofer 5 funde happy

3 răspunsuri:
| nairpic a răspuns:

Am eu de lvl 25 pe virgo! da add la id:thebestcip! si mai vorbim acolo! nu uita sa dai funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont pe metin 2 ro de lv 30 si vreau contul tau pe uk parola e gusteru dani si numele adi27 da-mi contul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id este:karmel73 parola este:ciprian e pe aires