| anonim_4396 a întrebat:

Scriitoarea JK Rowling a scris Harry Potter, evident. Vroiam sa intreb ce carti DESPRE Harry Potter a mai scris ea, sau carti despre viata ei? Adica in afara de cele 7 carti HP, a mai scris cateva care au legatura cu firul povestii sau despre sau ce gandea ea despre si cum a creat persoanejele etc?happy dvd-uri ceva? scuze nu stiam la ce categorie sa pun.happy

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Ti-am dat un fel de comentariu la "The tales of Beedle the bard" acolo, scuze. Acum am vazut si eu. :( Uite cartea adevarata:
http://www.sendspace.com/file/zia3g7

Si am mai gasit ceva interesant^^, un fel de creativity exercise book legata de Tales of Beedle the bard:
http://www.sendspace.com/file/kdl6u5

Iti multumesc pentru ca ai pus intrebarea asta, asa m-ai ajutat si pe mine sa imi amintesc ca vroiam sa fac rost de ele XD

4 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

* Fantastic Beasts and Where to Find Them (supplement to the Harry Potter series) (2001)
* Quidditch Through the Ages (supplement to the Harry Potter series) (2001)
* The Tales of Beedle the Bard (supplement to the Harry Potter series) (2008)

| DeeaM a răspuns:

thinking Eu am vazut intr-un magazin o carte in care erau scrise povestirile din cartea pe care o primeste Hermione de la Dumbledore in testament...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca imi spuneti si unde le gasesc.mersi happy