| cipailina a întrebat:

Se apropie Craciunul. Cu ocazia aceste sarbatori, ce cadouri veti face persoanelor dragi? ~Funda pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| HasekiHurremSultan2 a răspuns:

De Crăciun nu-mi doresc nici un cadou, vreau doar o scară destul de înaltă încât să pot ajunge să-i îmbrățișez pe cei care au plecat prea devreme, nici nu am nevoie să-mi pun un înger în brad, pentru că deja îi am pe cei din Cer care au grijă de mine. Dacă ai pe cineva drag în Cer și ți-ai dori să fie cu tine de sărbători gandeste-te ca sunt langa tine chiar daca tu nu ii vezi sunt langa tine.Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi pretuiestei cat ii ai langa tine :*

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Mama primeste totul, tata si fratele meu nimicwinking. Just kiddin`. Fratelui meu i-am luat o placa de snowboard pentru ca stiu ca o vrea inca de anul trecut si i-am mai luat un set de tobe pe masura lui.Mamei,dupa o jumatate de an in care m-am chinuit sa contactez pe cineva din echipa lui Sting,am reusit sa ii obtin un CD cu dedicatie speciala de Craciun scrisa si semnata de el si nu am platit decat transportulhappy, i-am luat doua carti "Numele Trandafirului" si "Orasele invizibile" si niste huse pentru scaunele de la masina pe care le-a vazut pe internet si le dorea. Tatei i-am luat un stilou Parker Sonet, o cravata in "spiritul sarbatorilor" si un tricou cu "Aaron is the boss! Wait...my name is Aaron so I'm the boss".Am incercat sa iau lucruri care sa se pastreze mai mult timp.Tu ce cumperi celor dragi?

| cipailina explică (pentru TheCritic):

Nu sunt foarte sigura, desi mai sunt cateva zile pana la Craciun! Multumesc mult pentru raspunsul tau! Este foarte frumos, ti-as da si tie funda, daca as putea.

| TheCritic a răspuns (pentru cipailina):

Don't worry! Am raspuns cu drag acestei intrebari si mi-a facut placere deoarece am luat aceste cadouri pentru cele mai dragi persoane mie.

| aro000 a răspuns:

Prezenta mea.