| BOOBZen a întrebat:

Se mai gasesc in magazine folie de protectie pentru telefon cu touch screen, deala care sa protejeze ecranul... Daca va ajuta cu ceva am un LG KP 502, se poate gasi folie protectoare in magazin? Multumesc

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Gasesti in orce service de telefoane, costa undeva la 30 lei.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Da, se gasesc. happy
Du-te la un magazin unde are telefonul respectiv, intrebi daca are folie si daca nu vezi daca se poate comanda. happy

| Flöricicä a răspuns:

La magazinul de unde ai luat telefonul sau in magazinele Vodafone, Germanos, Orange si cele inrudite cu elelaughingbig grin.