| deeaxoxo a întrebat:

Se mai gasesc snacks`urile Cheetos in Romania? Nu le `am mai vazut de mult!

5 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Da mai sunt.le gasesti doar daca le cauti bine, in magazinele mari.

| PopStarInMyMind a răspuns:

Nu cred.Din cate stiu au devenit Lays.

| Updew a răspuns:

Eu prefer snacksurile Star! Pufuletii sunt deliciosi, iar de popcorn numai zic! Asadar, iti recomand Star!

| mihaikzq a răspuns:

Incerca, "chipsurile" Doritos. Sau Star, u cel mai bun popcorn!

| Alexandrescu_Octavian_1990 a răspuns:

Salut! NU se mai gasesc in Romania din cauza continutului de benzina si alte substante care ne stricau sanatatea! Au fost interzise.