| LanguageMaster a întrebat:

Se merită pachetele extra de televiziune cu canalele HBO şi Cinemax?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi? "andreia67" a scris corect: "merita" nu "Se merita". Cat despre canalele alea de ce le-ai lua cand le poti vedea gratuit pe net? Oricum la ele se repeta filmele si doar din cand in cand mai dau unul nou.

| LanguageMaster explică (pentru Salontanul):

Unde să le vezi gratuit?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LanguageMaster):

Nu ai unde decat sa ti faci abonament la rds la pachetul extra.

| RAY a răspuns:

La ce filme sunt in ziua de azi nu prea merita, acelasi filme, acelasi aiureli, eu unu vad filme vechi si seriale vechi, mai bine mergi pe Netflix macar ceva mai nou decat pe hbo

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca esti un mare consumator de filme si seriale si nu vrei sa incurajezi pirateria atunci merita.