| liiaa a întrebat:

Se plateste contul de pe youtube? Si care este site-ul lor pentru a baga video pe youtube.

Răspuns Câştigător
| adb a răspuns:

E gratis.Ca sa iti incarci un video pe youtube trebuie sa iti faci cont.In caz ca nu stii, contul se creeaza astfel:cand intrii pe pagina ai undeva in stanga sus un buton "Creati un cont", apesi acolo si sper ca te descurci tu mai departe.Bun...ai contul facut acum, ramane sa iti intrii pe propriul canal unde ai un buton "Incarcati"... apesi acolo apoi "Incarcati un videoclip" apoi te duce in pc de unde iti alegi tu acel video care vrei sa apara si totul e simplu de acum.

2 răspunsuri:
| Madalina285 a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci cont pe youtube nu vei plati nimic,Este ca si cum ti-ai face cont pe facebook sau un id de mess. Dupa ce iti faci cont,o sa-ti apara sus, in dreapta browse, upload si numele de utilizator. Dupa ce dai click pe upload o sa primesti niste pasi pentru a incarca niste videoclipuri.Mult succes!

| 0pufarinA a răspuns:

Cand iti faci cont pe youtube nu platesti nimic, este gratis. Site-ul este youtube.com si poti sa incarci videoclipuri doar dupa ce ti-ao facut cont. In susul paginii gasesti butonul,, upload", dai pe el, selectezi video-ul si astepti pana de incarca.